motoger

Czujnik parkowania Nissan X-Trail II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik parkowania Nissan X-Trail II
Czujnik parkowania Nissan X-Trail II
Czujnik parkowania Nissan X-Trail II
Czujnik parkowania Nissan X-Trail II
Czujnik parkowania Nissan X-Trail II
Czujnik parkowania Nissan X-Trail II
Czujnik parkowania Nissan X-Trail II
Czujnik parkowania Nissan X-Trail II
Czujnik parkowania Nissan X-Trail II

Sprzedawcy części do Nissan X-Trail:

giełda części moto2.pl
części używane poznań
moto2
auto części słomczyn
części używane opel
giełda części poznań
czesci samochodowe uzywane
giełda części słomczyn
moto2.pl
zamienne czesci samochodowe
auto części zamienne
auto części
auto szrot samochodowy
części moto2
części używane amerykańskie
giełda części śląsk
auto kasacja części używane
auto części poznań
auto czesci zamienne
giełda części
auto szrot
giełda części samochodowych
gielda czesci
auto części warszawa
giełda części używanych samochodowych poznań
części uzywane samochodowe
auto części gliwice
części szrot samochodowy

Cena Czujnik parkowania Nissan X-Trail Cena

Ogłoszenia części samochodowych Nissan X-Trail i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik parkowania. Używane części samochodowe z kategorii Układ elektryczny. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2025-01-25 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2025-02-03 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik parkowania do Nissan X-Trail II i widnieje tutaj jako do sprzedania. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 8 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik parkowania Nissan X-Trail II 1.5 2010 terenowy. Tanio Czujnik parkowania Nissan X-Trail II 1.5 2010 terenowy. Ekonomiczne auto z silnikiem 1.5 i rozpoczęto produkcję tego autka w roku 2007. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia terenowy i dostępny jest ten pojazd w salonach marki Nissan. Ten model X-Trail dostępny jest w wersjach I, I FL, II, II FL.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem czujnik parkowania . Wiedziałem jak to zamontować do Nissan X-Trail wersja II. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Nissan X-Trail. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Ludzie mówią, że Nissan X-Trail to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan X-Trail bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Nissan X-Trail. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Raz tylko szukałem na szrocie czujnik parkowania do X-Trail. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. Duzy szrot samochodowy który wie jak legalnie sprzedawać używane części samochodowe. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich czujnik parkowania. Nie wiem czy czujnik parkowania pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Wpisałem czujnik parkowania na motoger.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Nissan X-Trail. Zamiast mieć wolne będę musiał znaleźć czujnik parkowania. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Nissan X-Trail. Cieszę się, że mogłem sprawdzić jak naprawić samemu czujnik parkowania w Nissan X-Trail. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć czujnik parkowania do Nissan X-Trail. W nowym serwisie motoger znalazłem super część i szybko dostałem czujnik parkowania. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Kuzynka nie mogła uwierzyć jak zobaczyła ile jest szt. czujnik parkowania. Widziałem na tym szrocie całe Nissan X-Trail na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik parkowania Nissan X-Trail II

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Czujnik parkowania Nissan X-Trail II
Czujnik parkowania Nissan X-Trail II Czujnik parkowania Nissan X-Trail II
Copyright © 2025. MOTOGER.pl